XVI. roč. - POŘADÍ ZA ROK 2006

V malém sále Lidového domu proběhl slavnostní večer v pátek 16. února 2007. Besedovalo se s moderním pětibojařem Liborem Capalinim, bronzovým z OH 2004 v Aténách. Třikrát se jméno na poháru pro nejlepší nemuselo měnit: znovu dostaly nejvíce hlasů Monika Kůsová, basketbalistky i Vladimír Přibyl, znovu nejlepší byla také Jana Bejdová: ta se po triumfech v žactvu a dorostu dočkala i v hlavní kategorii.

 

Vlevo předává místostarosta města MVDr. Soukup cenu vítězce hl. kategorie Janě Bejdové, vpravo vítězové: vzadu zleva Jana BEJDOVÁ (hlavní ktg., taekwon-do), Vladimír PŘIBYL (trenéři, basketbal), A. Houšková. (tým BASKETBALISTEK), Barbora HYNKOVÁ (dorost, tur. závod) a host večera Libor Capalini. Dole třetí zleva Monika KůSOVÁ (žactvo) a její spoluhráčky z vítězného basketbalového týmu (zleva) K. Kulhánková, V. Kulhánková a M. Bihariová. Foto Jakub Rom

 

Vítězové - hlavní ktg.: Jana BEJDOVÁ (taekwon-do), kolektivy: BASKETBAL - st. žákyně, trenéři a cvičitelé: Vladimír PŘIBYL (basketbal), dorost: Barbora HYNKOVÁ (basketbal), žactvo: Monika KŮSOVÁ (basketbal).

 

Kompletní výsledky zde: PORADI_2006.doc (35,5 kB)